Bestuur Hellas

Het dagelijks bestuur en afdelingsvoorzitters:

Voorzitter Elliott Thijssen voorzitter@hellasutrecht.nl
Secretaris Marijn Kwant secretaris@hellasutrecht.nl
Penningmeester Harma Woldhuis penningmeester@hellasutrecht.nl
Bestuurslid Kirsten Begeman kirstenbegeman.bestuur@hellasutrecht.nl
Bestuurslid Leonie van Grieken leonievangrieken.bestuur@hellasutrecht.nl
Atletiek Harald Bust voorzitterAtletiek@hellasutrecht.nl
Triathlon Fons van Workum voorzitter@hellastriathlon.nl
Recreatie Dinnus Frijters hellasrecreatie@hotmail.com

 

Contact:

Postadres:

Hellas Utrecht
Postbus 14094
3508SC Utrecht

Verenigingsbureau Hellas Utrecht:

Het verenigingsbureau is te bereiken via: verenigingsbureau@hellasutrecht.nl

   Suus Baggen, mail klik hier  tel.: 06-53299039

https://www.hellasutrecht.nl/userfiles//bestuur/52_karola_2.jpg     Karola Mulder, mail klik hier  tel.: 06-13169375

 

 Contactpersonen binnen Hellas

Ledenadministratie Compear ledenadministratie@hellasutrecht.nl
Financiële administratie MijnFiscalist  financieleadministratie@hellasutrecht.nl
Clubblad Hellastiek Redactiecommissie hellastiek@hellasutrecht.nl
Clubkleding Kledingcommissie clubkleding@hellasutrecht.nl
Trainerscoördinator junioren Pam van de Bunt  
Trainerscoördinator Pupillen Irmgard Gouda  
Wedstrijdorganisatie WOC wedstrijden@hellasutrecht.nl
Jury coördinator vacature wedstrijden@hellasutrecht.nl
Activiteiten commissie jeugd   hellasactiviteiten@gmail.com
Vertrouwenscontact personen Carolien Bouwman & Bert Diependaal vertrouwenscontactpersoon@hellasutrecht.nl