Wedstrijdagenda 2024

Hieronder de wedstrijden voor de komende maanden. In het overzicht staan de competitiewedstrijden, de NK's en de wedstrijden georganiseerd door Hellas of U-track/Phoenix. Een uitgebreidere wedstrijdagenda vind je op atletiek.nu of atletiek.nl

Datum Wedstrijd Plaats Voor wie Inschrijven 
24/25  februari Nationale U16 & U14 indoor Apeldoorn U16 en U14 atletiek.nu
2 maart Indoor Clubkampioenschappen Hellas Utrecht Alle atleten atletiek.nu
3 maart Decathlon Nationale Pupillen Indoor Apeldoorn Pupillen atletiek.nu
9 maart  Finale crosscompetitie Waterland Pupillen en junioren Indien geplaatst
6 april Competitie U16 & U14 ronde 1  Utrecht U16 en U14  
13 april Pupillencompetitie, ronde 1 Utrecht Pupillen  
14 april Competitie U20/U18 ronde 1  Amstelveen U20 en U18  
21 april Competitie senioren 3e divisie ronde 1  Beverwijk Senioren  
23 april ZomerAvondCup Utrecht (M'weerd) Senioren en masters zac
28 april Competitie U20/U18 ronde 2  Leiden

U20 en U18

 
12 mei Competitie Masters ronde 1  Zeist

Masters

 
14 mei ZomerAvondCup Utrecht (M'weerd)

Senioren en masters

evt kidsrun??

 zac
18 mei Competitie U16 & U14 ronde 2  Woerden U16 en U14  
24-26 mei NK Masters Hilversum Masters  
29 mei ZomerAvondCup Utrecht (Overvecht) Senioren en masters zac
1 juni Pupillencompetitie  ronde 2 Woerden Pupillen  
1/2 juni NK Meerkamp U20 & U18 Emmeloord U20 en U18  
2 juni Competitie senioren 3e divisie   ronde 2  Heiloo Senioren  
2 juni Competitie senioren 2e divisie   ronde 2 Wageningen Senioren  
9 juni Competitie U20/U18 ronde 3  Lisse U20 en U18  
9 juni Competitie Masters ronde 2  Bussum Masters  
12 juni ZomerAvondCup Utrecht (Overvecht) Senioren en masters zac
14-16 juni ASICS NK U20 & U18 Utrecht U20 en U18  
22 juni Competitie U16 & U14 ronde 3  Culemborg U16 en U14  
23 juni Competitie senioren 3e divisie ronde 3 Amsterdam Senioren  
23 juni Competitie senioren 2e divisie ronde 3 Harderwijk Senioren  
28-30 juni NK senioren Hengelo Senioren  
6 juli Pupillencompetitie, ronde 3 Utrecht Pupillen  
8 september NK Teams ntb U20 en U18  
14 september Pupillencompetitie, finale Amersfoort Pupillen  
21 september Landelijke Finale Competitie U16 & U14  ntb U16 en U14  
22 september Landelijke Finale Competitie Masters Hilversum Masters