Bestuur Hellas

Het dagelijks bestuur en afdelingsvoorzitters

Voorzitter
Elliott Thijssen
voorzitter@hellasutrecht.nl

Secretaris
Marijn Kwant
secretaris@hellasutrecht.nl

Penningmeester
Harma Woldhuis
penningmeester@hellasutrecht.nl

Bestuurslid
Kirsten Begeman
kirstenbegeman.bestuur@hellasutrecht.nl

Bestuurslid
Leonie van Grieken
leonievangrieken.bestuur@hellasutrecht.nl

Afd. Atletiek
Harald Bust
voorzitterAtletiek@hellasutrecht.nl

Afd. Recreatief Lopen
Dinnus Frijters
recreatieflopen@hellasutrecht.nl

Afd. Triathlon
Fons van Workum
voorzitter@hellastriathlon.nl

 

Contact

Postadres:

Hellas Utrecht
Postbus 14094
3508SC Utrecht

Verenigingsbureau Hellas Utrecht

Het verenigingsbureau is te bereiken via: verenigingsbureau@hellasutrecht.nl

   Suus Baggen, mail klik hier  tel.: 06-53299039

https://www.hellasutrecht.nl/userfiles//bestuur/52_karola_2.jpg     Karola Mulder, mail klik hier  tel.: 06-13169375

 

Contactpersonen binnen Hellas

Vertrouwenscontact personen
Carolien Bouwman & Bert Diependaal
vertrouwenscontactpersoon@hellasutrecht.nl

Ledenadministratie
Compear
ledenadministratie@hellasutrecht.nl

Financiële administratie
MijnFiscalist 
financieleadministratie@hellasutrecht.nl

Clubblad Hellastiek
Redactiecommissie
hellastiek@hellasutrecht.nl

Clubkleding
Kledingcommissie
clubkleding@hellasutrecht.nl

Trainerscoördinator Junioren
Pam van de Bunt


Trainerscoördinator Pupillen
Irmgard Gouda


Wedstrijd
organisatie WOC
wedstrijden@hellasutrecht.nl

Jurycoördinator
vacature
wedstrijden@hellasutrecht.nl

Activiteiten
commissie jeugd  
hellasactiviteiten@gmail.com