Trainingstijden m.i.v. 17 juni 2024

Met ingang van 17 juni 2024 zijn sommige trainingslocaties aangepast vanwege de renovatie van atletiekbaan Overvecht. Hieronder het tijdelijke schema. Zomervakantie: vanaf 12 juli.

De trainingen worden gegeven op verschillende locaties

MAANDAG

17:00-18:00 U8 & U9 (D & C pupillen) Amaliapark
17:00-18:00 U10 (B pupillen) Amaliapark
17:30-18:30 U10 & U11 Houten (pupillen B / A1) de Meerpaal
18:15-19:15 U11 & U12 (A1 & A2 pupillen) Amaliapark
18:30-19:30 U12 & U13 Houten (A2 pupillen/ D1 junioren) de Meerpaal
18:45-20:00 U14 (D junioren) Amaliapark
19:45-21:00 U16 (C junioren) Amaliapark
18:30-20:00 Sprint-/hordengroep Maarschalkerweerd
19:30-20:30 Wegatletiek-coretraining Vitaliteitslab ROC
20:30-21:30 Wegatletiek-coretraining Vitaliteitslab ROC
19:00-20:30 Circuittraining gymzaal Goeree 4

DINSDAG

17:00-18:00 U8 & U9 (D &C pupillen) Maarschalkerweerd / Galgenwaard
17:00-18:00 U10 (B pupillen) Maarschalkerweerd / Galgenwaard
17:00-18:15 Triathlon jeugd Maarschalkerweerd
18:00-19:00 U11 & U12 (A1 & A2 pupillen) Maarschalkerweerd /  Galgenwaard
18:00-19:15 U14 (D junioren) Maarschalkerweerd /  Galgenwaard
18:00-19:00 VB groep Maarschalkerweerd 
18:30-20:00 U16 (C junioren) Maarschalkerweerd
18:30-19:30 U14 Houten (D junioren) de Meerpaal
19:00-20:30 MiLa groep Maarschalkerweerd
19:15-20:45 U18 (B junioren) Maarschalkerweerd/Galgenwaard
19:00-21:00 Wegatletiek groepen Amaliapark
19:00-20:30 Specialisatiegroepen  Maarschalkerweerd
19:30-20:30 U20 & U18 & U16 Houten (A & B & C junioren) de Meerpaal   

WOENSDAG

16:30-17:30 U8 & U9 Houten (D & C pupillen) gymzaal Limes
17:30-18:30 U10 & U11 Houten (B & A1 pupillen) de Meerpaal
18:30-19:30 U12 Houten (A2 pupillen) de Meerpaal
18:00-19:30 Sprint/horden groep Maarschalkerweerd 
18:30-20:00 Wegatletiekgroepen Omgeving Overvecht
19:30-21:00 Wegatletiekgroepen Omgeving Overvecht
18:00-20:00 Krachttraining    Krachthonk Overvecht

DONDERDAG

17:30-18:30 U8 & U9 (D & C pupillen) Amaliapark
17:30-18:30 U10 (B pupillen) Amaliapark
18:00-19:00 U11 & U12 (A1 & A2 pupillen) Amaliapark
18:00-19:00 Oudergroep Amaliapark
18:30-19:45 U14 (D junioren) Amaliapark
18:30-20:00 U16 (C junioren) Amaliapark
19:15-20:45 U18 (B junioren) Amaliapark!!
19:00-20:30 MiLa groep Maarschalkerweerd
19:00-21:00 Wegatletiek Krachthonk Overvecht en omgeving
19:30-21:00

Specialisatiegroepen hoog

Specialisatiegroepen werpen

Maarschalkerweerd

Krachthonk Overvecht en omgeving

VRIJDAG

18:30-20:00 MiLa                            Maarschalkerweerd                       

ZATERDAG

10:00-11:45 U18 (B junioren) Amaliapark
10:00-12:00 Sprint/hordengroep Amaliapark
10:00-12:00 Speerwerp groep (Elliott/Kees) Maarschalkerweerd
11:45-12:15 U18 kogelstoten (B junioren) Amaliapark

ZONDAG

09:30-11:00 Wegatletiek Panbos - Beerschoten
09:30-11:00 U18 (B junioren) Maarschalkerweerd
10:30-12:00 MiLa Maarschalkerweerd