Januari 2022
Zondag 23 januari
09:30

Bostraining Wegatletiek Panbos

10:30

MiLa groep bostraining Amerongen

Maandag 24 januari
18:15

A1 & A2 pupillen maandag Amaliapark

18:30

AB jun & neo sen Amaliapark maandag

Let op: aanvangstijdstip is 18:30u!

19:00

Circuittraining baanatletiek maandag

18:30

C junioren Amaliapark maandag

19:30 – 20:30

Wegatletiek coretraining maandag

18:00 – 19:30

Selectie C-jun - maandag Amaliapark

Training voor Selectie C-junioren

17:00

D, C & B pupillen maandag Amaliapark

17:30

D junioren maandag Amaliapark

09:30 – 11:00

Krachtblok O & M - maandag Overvecht

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u

18:30

Sprint/hordengroep ME maandag

Dinsdag 25 januari
18:00 – 19:15

A1 & A2 pupillen dinsdag Maarschalkerweerd

18:15 – 19:30

AB & C junioren dinsdag Maarschalkerweerd

19:30

Baanatletiek blok 1 - Galgenwaard

Voor sprinters, springers, meerkampers, werpers

19:00

Selectiegroep B-junioren - Galgenwaard

18:00

Selectiegroep C-junioren - Galgenwaard

17:00 – 18:00

D, C & B pupillen - Maarschalkerweerd

18:00 – 19:15

D junioren dinsdag Galgenwaard

17:30 – 18:30

Groep 1 Houten dinsdag de Meerpaal

19:15 – 20:15

Groep 2 Houten dinsdag Maarschalkerweerd

19:00

MiLa groep dinsdag Maarschalkerweerd

17:00 – 18:15

Tri jeugd_jun - dinsdag Maarschalkerweerd

19:15

Wegatletiek dinsdag Overvecht FvM

19:15

Wegatletiek dinsdag Overvecht JW

Woensdag 26 januari
19:45

Wegatletiek - woensdag Overvecht 45-50min

Inlopen buiten de baan vanaf 19.30u. Start training 19:45u.

17:30

Sprint/horden blok woensdag Galgenwaard

Uitsluitend voor sprint/horden groep ME

18:00 – 19:30

Krachtblok - woensdag Overvecht

Blok 1: 18:00 - 19:30; blok 2: 19:30 - 21:00

17:30

Selectiegroep B-junioren - Overvecht

17:15 – 18:15

Gr. Houten 1 - woensdag Houten

18:30 – 19:30

Gr. Houten 2 - woensdag Houten

19:15

Wegatletiek marathontraining Overvecht

19:45

Wegatletiek - woensdag Overvecht <44min

Inlopen buiten de baan vanaf 19.30u. Start training 19:45u.

19:45

Wegatletiek - woensdag Overvecht > 50min

Inlopen buiten de baan vanaf 19.30u. Start training 19:45u.

18:45

Wegatletiek - woensdag Overvecht

Inlopen buiten de baan vanaf 18.30u. Start training 18:45u.

Donderdag 27 januari
18:00

A1 & A2 pupillen donderdag Overvecht

19:00

AB & C junioren donderdag Overvecht

19:30

Baanblok donderdag Overvecht

19:00

Selectiegroep B-junioren - Overvecht

Selectiegroep C-junioren donderdag Overvecht

17:30

D, C & B pupillen donderdag Overvecht

18:30

D junioren donderdag Overvecht

09:30 – 11:00

Krachtblok O & M - donderdag Overvecht

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u Alleen buiten en alleen in 2-tal

19:00

MiLa groep Overvecht donderdag

18:00

Oudertraining Overvecht

19:15

Wegatletiek donderdagOvervecht JW

Vrijdag 28 januari
17:30

MiLa groep vrijdag Overvecht

Zaterdag 29 januari
11:00

Selectiegroep B junioren - Galgenwaard

09:00

Selectiegroep C junioren zaterdag Overvecht

10:00

Whazzaa zaterdag Overvecht

10:00

Baanblok zaterdag Galgenwaard

Voor meerkampers/sprinters/springers

Zondag 30 januari
09:30

Bostraining Wegatletiek Panbos

10:30

MiLa groep bostraining Amerongen

18 jaar en ouder traint individueel of in tweetal

Maandag 31 januari
18:15

A1 & A2 pupillen maandag Amaliapark

18:30

AB jun & neo sen Amaliapark maandag

Let op: aanvangstijdstip is 18:30u!

19:00

Circuittraining baanatletiek maandag

18:30

C junioren Amaliapark maandag

19:30 – 20:30

Wegatletiek coretraining maandag

18:00 – 19:30

Selectie C-jun - maandag Amaliapark

Training voor Selectie C-junioren

17:00

D, C & B pupillen maandag Amaliapark

17:30

D junioren maandag Amaliapark

09:30 – 11:00

Krachtblok O & M - maandag Overvecht

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u

18:30

Sprint/hordengroep ME maandag

Februari 2022
Dinsdag 1 februari
18:00 – 19:15

A1 & A2 pupillen dinsdag Maarschalkerweerd

18:15 – 19:30

AB & C junioren dinsdag Maarschalkerweerd

19:30

Baanatletiek blok 1 - Galgenwaard

Voor sprinters, springers, meerkampers, werpers

19:00

Selectiegroep B-junioren - Galgenwaard

18:00

Selectiegroep C-junioren - Galgenwaard

17:00 – 18:00

D, C & B pupillen - Maarschalkerweerd

18:00 – 19:15

D junioren dinsdag Maarschalkerweerd

17:30 – 18:30

Groep 1 Houten dinsdag de Meerpaal

19:15 – 20:15

Groep 2 Houten dinsdag Maarschalkerweerd

19:00

MiLa groep dinsdag Maarschalkerweerd

17:00 – 18:15

Tri jeugd_jun - dinsdag Maarschalkerweerd

19:15

Wegatletiek dinsdag Overvecht FvM

19:15

Wegatletiek dinsdag Overvecht JW

Woensdag 2 februari
19:45

Wegatletiek - woensdag Overvecht 45-50min

Inlopen buiten de baan vanaf 19.30u. Start training 19:45u.

17:30

Sprint/horden blok woensdag Galgenwaard

Uitsluitend voor sprint/horden groep ME

18:00 – 19:30

Krachtblok - woensdag Overvecht

Blok 1: 18:00 - 19:30; blok 2: 19:30 - 21:00

17:30

Selectiegroep B-junioren - Overvecht

17:15 – 18:15

Gr. Houten 1 - woensdag Houten

18:30 – 19:30

Gr. Houten 2 - woensdag Houten

19:15

Wegatletiek marathontraining Overvecht

19:45

Wegatletiek - woensdag Overvecht <44min

Inlopen buiten de baan vanaf 19.30u. Start training 19:45u.

19:45

Wegatletiek - woensdag Overvecht > 50min

Inlopen buiten de baan vanaf 19.30u. Start training 19:45u.

18:45

Wegatletiek - woensdag Overvecht

Inlopen buiten de baan vanaf 18.30u. Start training 18:45u.

Donderdag 3 februari
18:00

A1 & A2 pupillen donderdag Overvecht

19:00

AB & C junioren donderdag Overvecht

19:30

Baanblok donderdag Overvecht

19:00

Selectiegroep B-junioren - Overvecht

18:00

Selectiegroep C-junioren donderdag Overvecht

17:30

D, C & B pupillen donderdag Overvecht

18:30

D junioren donderdag Overvecht

09:30 – 11:00

Krachtblok O & M - donderdag Overvecht

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u Alleen buiten en alleen in 2-tal

19:00

MiLa groep Overvecht donderdag

18:00

Oudertraining Overvecht

19:15

Wegatletiek donderdagOvervecht JW

Vrijdag 4 februari
17:30

MiLa groep vrijdag Overvecht

Zaterdag 5 februari

Afgelast ivm coronamaatregelen.

10:00

Baanblok zaterdag Galgenwaard

Voor meerkampers/sprinters/springers

11:00

Selectiegroep B junioren - Galgenwaard

09:00

Selectiegroep C junioren zaterdag Overvecht

10:00

Whazzaa zaterdag Overvecht

Zondag 6 februari
09:30

Bostraining Wegatletiek Panbos

10:30

MiLa groep bostraining Amerongen

Woensdag 9 februari

Let op: Inschrijving Cross Almere sluit 10 februari

t/m 10-02-2022

Inschrijven Crosscompetitie wedstrijd Almere (19/2/2022) kan nog tot en met 10 februari!

Zaterdag 19 februari

Crosscompetitie Almere (oorspronkelijk 2e wedstrijd 15/1)

Inschrijven via de link in de wedstrijdagenda of anders via "aanmelden trainingen".

Crosscompetitie - 2e wedstrijd - Almere

Verzet van 15 jan naar 19 feb. Inschrijven t/m 27 januari

Maart 2022
Zaterdag 5 maart

Clubkampioenschappen Indoor

Sporthal Galgenwaard

Programma nntb.

Zaterdag 12 maart

Finale crosscompetitie, Amersfoort