December 2021
Woensdag 1 december
15:00 – 17:00

Flexblok - woensdag Overvecht

Voor lopers, baanatleten, MiLa

15:00 – 17:00

Flexblok indoor - sporthal Galgenwaard

Voor horden-, ver/hss-, meerkamp-, werp- en sprintgroep

Donderdag 2 december
09:30 – 11:00

Krachtblok O&M - donderdag Overvecht - herhaaltr.

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u

15:00 – 17:00

Flexblok - donderdag Overvecht

Specialisatie AB-junioren, lopers, baanatleten

Zaterdag 4 december
11:00

Selectie AB-junioren - Galgenwaard

10:00

Baanatletiek - Overvecht/Galgenwaard - herhaaltr.

Voor sprinters, springers, hordenlopers, werpers

10:00

Bostraining Wegatletiek - herhaaltraining

09:00

C selectie - bostraining Holl. Rading - herhaaltr.

Zondag 5 december
09:30

Wegatletiek - zondag Panbos - 09:30


Vertrek vanaf Beerschoten

09:00

Selectie AB-junioren - Overvecht - herhaaltraining

Wegatletiek - zondag Panbos - herhaaltraining

Vertrek vanaf Beerschoten

Maandag 6 december
09:30 – 11:00

Krachtblok O & M - maandag Overvecht - herhaaltr.

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u

Dinsdag 7 december
09:30

Krachtblok O - dinsdag Overvecht - herhaaltraining

09:30

Krachtblok O - dinsdag Overvecht - herhaaltraining

15:00 – 17:00

Flexblok - dinsdag Overvecht

Voor lopers, baanatleten, werpers

Woensdag 8 december
15:00 – 17:00

Flexblok - woensdag Overvecht

Voor lopers, baanatleten, MiLa

15:00 – 17:00

Flexblok indoor - sporthal Galgenwaard

Voor horden-, ver/hss-, meerkamp-, werp- en sprintgroep

Donderdag 9 december
09:30 – 11:00

Krachtblok O&M - donderdag Overvecht - herhaaltr.

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u

15:00 – 17:00

Flexblok - donderdag Overvecht

Specialisatie AB-junioren, lopers, baanatleten

Zaterdag 11 december
11:00

Selectie AB-junioren - Galgenwaard

10:00

Baanatletiek - Overvecht/Galgenwaard - herhaaltr.

Voor sprinters, springers, hordenlopers, werpers

10:00

Bostraining Wegatletiek - herhaaltraining

09:00

C selectie - bostraining Holl. Rading - herhaaltr.

10:00 – 17:00

Kerstboommeerkampen indoor Galgenwaard

Sporthal Galgenwaard
Zondag 12 december
09:30

Wegatletiek - zondag Panbos - 09:30


Vertrek vanaf Beerschoten

09:00

Selectie AB-junioren - Overvecht - herhaaltraining

Wegatletiek - zondag Panbos - herhaaltraining

Vertrek vanaf Beerschoten

Maandag 13 december
09:30 – 11:00

Krachtblok O & M - maandag Overvecht - herhaaltr.

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u

Dinsdag 14 december
09:30

Krachtblok O - dinsdag Overvecht - herhaaltraining

09:30

Krachtblok O - dinsdag Overvecht - herhaaltraining

15:00 – 17:00

Flexblok - dinsdag Overvecht

Voor lopers, baanatleten, werpers

Woensdag 15 december
15:00 – 17:00

Flexblok - woensdag Overvecht

Voor lopers, baanatleten, MiLa

15:00 – 17:00

Flexblok indoor - sporthal Galgenwaard

Voor horden-, ver/hss-, meerkamp-, werp- en sprintgroep

Donderdag 16 december
09:30 – 11:00

Krachtblok O&M - donderdag Overvecht - herhaaltr.

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u

15:00 – 17:00

Flexblok - donderdag Overvecht

Specialisatie AB-junioren, lopers, baanatleten

Zaterdag 18 december
11:00

Selectie AB-junioren - Galgenwaard

10:00

Baanatletiek - Overvecht/Galgenwaard - herhaaltr.

Voor sprinters, springers, hordenlopers, werpers

10:00

Bostraining Wegatletiek - herhaaltraining

09:00

C selectie - bostraining Holl. Rading - herhaaltr.

Zondag 19 december
09:30

Wegatletiek - zondag Panbos - 09:30


Vertrek vanaf Beerschoten

09:00

Selectie AB-junioren - Overvecht - herhaaltraining

Wegatletiek - zondag Panbos - herhaaltraining

Vertrek vanaf Beerschoten

Maandag 20 december
09:30 – 11:00

Krachtblok O & M - maandag Overvecht - herhaaltr.

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u

Dinsdag 21 december
09:30

Krachtblok O - dinsdag Overvecht - herhaaltraining

09:30

Krachtblok O - dinsdag Overvecht - herhaaltraining

Donderdag 23 december
09:30 – 11:00

Krachtblok O&M - donderdag Overvecht - herhaaltr.

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u

Zaterdag 25 december
11:00

Selectie AB-junioren - Galgenwaard

09:00

C selectie - bostraining Holl. Rading - herhaaltr.

Zondag 26 december
09:30

Wegatletiek - zondag Panbos - 09:30


Vertrek vanaf Beerschoten

09:00

Selectie AB-junioren - Overvecht - herhaaltraining

Wegatletiek - zondag Panbos - herhaaltraining

Vertrek vanaf Beerschoten

Maandag 27 december
09:30 – 11:00

Krachtblok O & M - maandag Overvecht - herhaaltr.

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u

Dinsdag 28 december
09:30

Krachtblok O - dinsdag Overvecht - herhaaltraining

09:30

Krachtblok O - dinsdag Overvecht - herhaaltraining

Donderdag 30 december
09:30 – 11:00

Krachtblok O&M - donderdag Overvecht - herhaaltr.

Ochtend krachtblok 09.30u; Middag krachtblok 15.30u

Januari 2022
Zaterdag 1 januari
11:00

Selectie AB-junioren - Galgenwaard

09:00

C selectie - bostraining Holl. Rading - herhaaltr.

Zondag 2 januari
09:00

Selectie AB-junioren - Overvecht - herhaaltraining

Wegatletiek - zondag Panbos - herhaaltraining

Vertrek vanaf Beerschoten

Zaterdag 8 januari
13:00 – 17:00

Indoor voor VB atleten

Sporthal Galgenwaard

Indoorwedstrijd alleen voor VB atleten

Zaterdag 15 januari

Inschrijven via de link in de wedstrijdagenda of anders via "aanmelden trainingen".

Februari 2022
Zaterdag 5 februari

Inschrijven via de link in de wedstrijdagenda of anders via "aanmelden trainingen".

Maart 2022
Zaterdag 5 maart

Clubkampioenschappen Indoor

Sporthal Galgenwaard

Programma nntb.

Zaterdag 12 maart

Finale crosscompetitie, Amersfoort